Hallitus

Vuoden 2020 hallitus. Istumassa Merja Syreeni (vas.), Riitta Sissala, Anja Kallonen, Tuula Järvinen ja Hanna Leppänen. Seisomassa Seppo Nieminen (vas.), Pekka Kulonen, Martti K. Lehto ja Jorma Hämäläinen.

Puheenjohtaja

Martti K Lehto
050 913 3443
mklehto@elisanet.fi

Sihteeri

Merja Syreeni

050 5470126

merja.syreeni@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Pekka Kulonen
0400 491 655
pekka.kulonen@gmail.com

Taloudenhoitaja

Jorma Hämäläinen
050 366 7432
jormaham@gmail.com

Matka- ja kotisivuvastaava

Anja Kallonen

040 712 5056

keittioduo@gmail.com

Henkilörekisterin hoitaja 

Tuula Järvinen

040 717 9866

jarvinen.tuula.2@gmail.com

Henkilörekisterin hoitaja, vara

Riitta Sissala

044 366 1902

riitsis@gmail.com

Ohjelmavastaava

Seppo Nieminen

seppo.nieminen41@gmail.com


Hallituksen ulkopuoliset jäsenet:

Asikkalan kunnan Vanhus-, vammais- ja veteraanineuvosto

Puh.joht. Leena Laajarinne

leena.laajarinne@gmail.com

Varalla: Yrjö Mattila

yrik.mattila@gmail.com

Emäntä

Merja Kulonen

040 865 1120

merja.kulonen@gmail.com

Sosiaalisen median vastaava

Merja Mäkimattila

040 509 0948

merjamakimattila@gmail.com

Lauluvastaava Tuula Lehto