Hallitus

Vuoden 2023 hallitus. Istumassa (vas.) Anja Kallonen, Tuula Järvinen, Martti K Lehto ja Merja Syreeni. Seisomassa (vas.) Jorma Hämäläinen,Seppo Nieminen, puheenjohtaja Unto Kangas ja Pekka Kulonen.

Puheenjohtaja

Unto Kangas
040 766 7598
unto.kangas@untokangas.fi

Sihteeri

Merja Syreeni

050 5470126

merja.syreeni@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Martti K Lehto
050-913 3443
mklehto@elisanet.fi

Taloudenhoitaja

Jorma Hämäläinen
050 366 7432
jormaham@gmail.com

Matka- ja vt. kotisivuvastaava

Anja Kallonen

040 712 5056

keittioduo@gmail.com

Henkilörekisterin hoitaja 

Tuula Järvinen

040 717 9866

jarvinen.tuula.2@gmail.com

Jäsenhankinta vastaava

Pekka Kulonen

0400 491 655

pekka.kulonen@gmail.com

Ohjelmavastaava

Seppo Nieminen

044 989 6119

seppo.nieminen41@gmail.com


Hallituksen ulkopuoliset jäsenet:

Asikkalan kunnan Vanhus-, vammais- ja veteraanineuvosto

Jäsen Anneli Upola

040 563 4884

anneli.upola@gmail.com                                                                                                        

Varajäsen Merja Mäkimattila                                                                                          040 509 0948

merjamakimattila@gmail.com



Emäntä

Merja Kulonen

040 865 1120

merja.kulonen@gmail.com

Sosiaalisen median vastaava

Merja Mäkimattila

040 509 0948

merjamakimattila@gmail.com

Lauluvastaava Tuula Lehto