Hallitus

Vuoden 2022 hallitus. Istumassa (vas.) Anja Kallonen, Tuula Järvinen, Martti Lehto ja Merja Syreeni. Seisomassa (vas.) Jorma Hämäläinen, Seppo Nieminen,puheeenjohtaja Unto Kangas ja Pekka Kulonen.

Puheenjohtaja

Unto Kangas

040 766 7598
unto.kangas@untokangas.fi


Sihteeri

Merja Syreeni

050 547 0126

merjasyreeni@gmail.com

Taloudenhoitaja

Jorma Hämäläinen

050 366 7432

jormaham@gmail.com

Varapuheenjohtaja

Martti K Lehto

050 913 3443
mklehto@elisanet.fi

 Matkavastaava ja vt.Kotisivu-vastaava

Anja Kallonen

040 712 5056

keittioduo@gmail.com

Henkilörekisterinhoitaja

Tuula Järvinen

040 717 9866

jarvinen.tuula2@gmail.com

Ohjelmavastaava                                         Jäsenhankinta vastaava

Seppo Nieminen                                            Pekka Kulonen        

044 989 6119                                                 0400 491 655

seppo.nieminen41@gmail.com                  pekka.kulonen@gmail.com


Hallituksen ulkopuoliset jäsenet:

Asikkalan kunnan Vanhus-, vammais- ja veteraanineuvosto

Jäsen Anneli Upola

040 563 4884 

anneli.upola@gmail.com

Varajäsen Merja Mäkimattila

040 509 0948

merjamakimattila@gmail.com

Lauluvastaava

Tuula Lehto

Emäntä

Merja Kulonen

040 865 1120

merja.kulonen@gmail.com

Sosiaalisen median vastaava

Merja Mäkimattila

040 509 0948

merjamakimattila@gmail.com